Selda KOŞAR

       

                           Fizyoterapist, Osteopat

                       Psikonöroimmunolog

 


İstatistikler
Toplam: 280149
Aktif: 2
Bugün: 28
Dün: 109

Bioenerji

"YAŞAM ENERJİNİZİ YENİDEN KAZANIN"

be

Bioenerji;

“Bio; Canlılık, yaşam” “Enerji; akım, frekans, güç, kudret” anlamlarına gelmektedir. Bioenerji, kainatta görülen, görülmeyen her türlü varlığın sahip olduğu enerjidir. Allah katında bütün yaratılanlara gönderilen hayat akımı da diyebiliriz.

İnsan vücudunda devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı bir elektromanyetik akım vardır. Bu akım fiziksel bedenin dışına doğru genişleyerek beden etrafında aura denilen bir alan meydana getirir.

Bazı durumlarda vücudun enerji dengesinde bozulmalar oluşur ve enerji akımının azalabilir. Bu durum uzun süre devam ederse insanın fizyolojik bedeninde de sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Ya da fizyolojik sistemdeki bazı sorunlardan dolayı enerji bedende problemler ortaya çıkabilir. Bioenerji ile işte bu bozulan enerji akımı pozitif enerji akımı ile şarj edilir.

Alfa Bİoenerji;

Kenan Boyraz’ın uzun yıllar süren çalışmaları, araştırmaları ve tecrübeleri sonucunda ortaya çıkarmış olduğu etkili bir sistemdir. Sürekli değişen kainat enerjisinin güncellenmiş en yeni enerji frekansıdır. Rus, Şaman, Çin ve kadim bioenerji tekniklerini de kısmen barındırır.

Etiketler: bioenerji pendik Bergama İzmir biyoenerji tuzla alfa biyoenerji alfa bioenerji enerji şifa

Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal